Gizlilik Politikasi

Gizlilik Politikası

güvenliğiniz bizim için önemlidir. Bu nedenle bizimle paylaşacağınız kişisel verilerimizle ilgili endişelerimiz korunmaktadır.

Herhangi bir amaçla işlenen kişisel veriler, işlenen verilerin kime ait olduğu ve bu Gizlilik Politikasında ve veri işleme yöntemimizde kişisel verilerin nedenlerimiz ve yasal olarak korunmasından, veriler indirpal tarafından sorumlu olarak paylaşılabilir; bu nedenle verilerinizle ilgili haklarınızın neler olduğu konusunda sizi aydınlatmayı amaçlıyoruz.

Toplanan Kişisel Verileriniz, Toplanma Yöntemi ve Hukuki Sebebi

IP adresiniz ve kullanıcı Aracısı bilgileriniz yalnızca analiz amacıyla ve çerezler vb. için kullanılır. bizi meşru çıkarları doğrultusunda ya-teknolojisi otomatik yöntemler ve elde edilen analitik ve bazen bu tür üçüncü taraf sağlayıcılar, reklam ağları, arama, bilgi, kaynaklar ve teknoloji sağlayıcıları da dahil olmak üzere kaydedilmiş olabilir, ve gereksinimleri arasında sözleşme ilişkisi çerçevesinde ve hizmet saklanabilir ya da otomatik olmayan ve işlem süresi olarak bildirilir.

Kişisel Verilerinizin İşlenme Amacı

Yalnızca analiz ettiğiniz ve bizimle paylaştığınız kişisel verileriniz; hizmetlerin daha geniş bir yasal mevzuat ve yükümlülükleri ile doğmuş bir araya ihtiyaçlarınız için şartları yerine getirmek için sağlamak için hizmetlerimizi geliştirmek mümkün olabilir talep üzerine adli ve idari yetkililer ile paylaşılan kişisel verilerin süre boyunca erişilebilir ve servis sağlayıcıları tarafından istismar ve hukuk (sözleşme yerine getirmek için, ve hizmet) maksiumum düzeyine göre bu hizmeti sunuyoruz, en iyi yolu, amaca uygun ve ölçülü bir şekilde ele alınacak ve güncellenecektir.

Toplanan Kişisel Verilerin Kimlere ve Hangi Amaçlarla Aktarılabileceği

Bize ulaşın kişisel verileriniz; faaliyetlerimizi yürütmek üzere aldığımız ve / veya hizmet verdiğimiz, sözleşmeli iletişimin içeriğinde bulduğumuz, yurtiçi ve Yurtdışı işbirliği yaptığımız 3. gerekli teknik ve idari unsurları elde etmenin yanı sıra, talep üzerine olağan ve idari makamlara, ayrıca bireylere, kurumlara ve konseylere devredilebilir.

Post a Comment

Sorularınızı ve hataları sorabilirsiniz!

To be published, comments must be reviewed by the administrator *